Solmayan gül hediye etmenin nedenleri nelerdir?

Birinin size çiçek hediye etmesi ne kadar güzel değil mi? Hele ki bu çiçek sevgiden gelince daha da önem kazanır. Peki ya bu çiçek gül ise ve solmayan gül ise? Eşinden, sevgilisinden , babasından , kardeşinden… kim olursa olsun çiçek alan her bayan mutlu olur ve o günü her halukarda güzel geçer. Bir çiçek hatırına yıllar boyu hatırlanmak için çiçek gönderin ya da kendi elinizle verin! Hayat çok kısa ve insanı mutlu etmek ise çok kolay.

Öncelikle; gül, en özel günlerin ayrilmaz bir parçası; sevdiklerinizi mutlu etmenin en güzel yoludur. Solmayan gülleri icat eden Belçikalı bir çift sayesinde de amacına ulaşıyorlar

Buket almayı sevmeyen bayanlar olabilir onlar kurutup saklamayı sevmeyebilir bu yüzden onlara yapay olan solmayan güllerden hediye edebilirsiniz. Böylelikle onu yıllarca yanı başında saklayabilirler. Kahvenin kırk yıl hatırı var derler güllerin hatırı ölene kadardır bence.

Solmayan gül tasarım çiçekleri sayesinde, hem büyüleyici, hem kalıcı hem de canlı bir çiçek hediye etmek artık mümkündür.

Uzun ömürlü bitki seven bayanlar çok fazla. Fakat ; özellikle hem çalışan hem de anne olan bayanlar için bitki sulamak için bile vakit olmayabilir. İşte bu yüzden solmayan gül gibi yapay bitkileri tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. Yeter ki düşünün ve hediye edin. Bunun için yapay bitki , gerçek bitki, teraryum , ayıcık olması fark etmez. Düşünülmek çok güzel bir his.
solmayan teraryum

Gül sayıları neyi sembolize eder?

Belirli bir gül rengini seçmek, en içteki düşüncelerinizi ifade etmek için yeterli değilmiş gibi, mesajınızı, seçtiğiniz gül türü veya gövde sayısı ile iletebilirsiniz. Örneğin, bir gül buketi (masum aşkı temsil eder) “sonsuza kadar genç ve güzelsin” diyor, dikensiz bir gül “ilk görüşte aşk” diyor ve çay gülü “Seni her zaman hatırlayacağım” diyor. Farklı kök sayısının nasıl farklı sevgi mesajlarını temsil edebileceğini öğrenmek için aşağıdaki listeye bakın.

Özel tasarım kutularla hediye edilen solmayan gül türleri, kırmızı, sarı, mavi ve beyaz olarak farklı anlamlara gelmekte ve güzellikleri kadar kokularıyla da unutulmayan bir anı bırakmaktadır.

İlk buluşmada tek bir gül, ilk görüşte aşkı simgeliyor. ayrıca yıllar içinde “Seni hala seviyorum” demek için verilebilir. Karşılıklı sevginizi ve şefkatinizi temsil etmesi için birine iki gül verin. Çifti ve ortak sevgilerini temsil eden üç gülden oluşan bir buket geleneksel bir aylık yıldönümü hediyesi. İster okul aşkı ister daha olgun bir tutku olsun, altı gül sevdayı sembolize eder. “Sonsuza kadar birlikte olacağız” mesajını göndermek için dokuz gülden oluşan bir buket gönderin. On gül buketi ile aşklarının mükemmel olduğunu bilmelerini sağlayın.

Mükemmel bir düzine “Benim ol! “Birine on üç gül buketi ile sonsuza kadar arkadaşınız olacaklarını söyleyin. Birine üzgün olduğunuzu bildirmeniz mi gerekiyor? Onlara on beş gül gönderin. Yirmi gülden oluşan bir buket ile “Sana olan hislerim gerçekten samimisin” mesajını gönderin. Yirmi bir gül, “Kendimi sana adadım” diyor. İki düzine gül “seninim” diye bağırıyor. Yirmi beş gülle bir tebrik mesajı gönderin. Üç düzine “sırılsıklam aşık oldum!” Diyor. Kırk gül, “sana olan aşkım gerçek” diyor. Sınır tanımayan bir sevgiyi ifade etmek için elli (veya daha fazla) güzel lüks gülle dolu, aynı derecede sınırsız olan bir buket gönderin.

Eski bir efsaneye göre, aslında tüm güller beyazdı. Bir gece, bir bülbül bir gül gördü ve derinden aşık oldu ve ona bir şarkı söylemesi için ilham verdi. (Bundan önce, bülbüller sadece cıvıldıyor ve titriyordu.) Tutkusu onu ele geçirdiğinde, çiçeğe bastırdı ve dikenler kalbini deldiğinde. Gül sonsuza dek kırmızıya boyandı.

Gül, en özel günlerin ayrilmaz bir parçası; sevdiklerinizi mutlu etmenin en güzel yoludur. Solmayan gülleri icat eden Belçikalı bir çift sayesinde de amacına ulaşıyorlar
Solmayan gül tasarım çiçekleri sayesinde, hem büyüleyici, hem kalıcı hem de canlı bir çiçek hediye etmeyi artık mümkün kılıyor.
Solmayan güller tamamen yapay bir çiçek olduğu için uygun ortamlarda uzun süre dayanabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir